Pokládka a renovace parket Praha

Jako jedni z mála Vám nabízíme prodej a pokládku exkluzivní novinky na českém i evropském trhu.

Špalíkové parketové lamely české výroby jsou výjimečnou novinkou na trhu. Svým tvarem se podobají klasickým parketám. Hlavní odlišností od klasické dřevěné podlahy a významným kladem je kolmý řez dřeva, díky němuž je parketová lamela neobyčejně designově atraktivní a ve své odolnosti se vyrovná i keramické dlažbě.

Lze jí použít nejen do libovolných místností Vašeho domova, ale díky své tvrdosti je vhodná i do průmyslových, komerčních a veřejných prostor, jako jsou obchodní centra, kavárny, hotely, restaurace nebo knihovny.

Dřevěná dlažba vnese do Vašeho života kus přírody.

Kromě špalíkové parketové lamely si Vám dovolujeme představit dřevěnou špalíkovou mozaiku pro obklad stěn.

K výrobě se používá kvalitní, vysušené truhlářské řezivo, které zajišťuje tvarovou stálost pohledové kazety.

Nejen obytné místnosti, ale i vstupní haly a ostatní reprezentační prostory jsou důležitou součástí interiérů. Dřevěné dekorační obklady jim dodávají přívětivost, hřejivou eleganci a styl.

Špalíková mozaika má výborné akustické a tepelně izolační vlastnosti.

Jednotlivé dekorativní špalíky lze skládat do libovolných obrazců a vytvářet z nich tak originální díla z přírodního materiálu. Vždy se jedná o zakázkovou výrobu na přání klienta, který si vybírá konkrétní dřevinu, rozměr i výšku jednotlivých špalíků a způsob instalace.

Vnáší do prostoru energii, harmonii, vytváří exkluzivní a útulné prostředí, ve kterém můžete nejen pracovat, ale i příjemně relaxovat.

Dřevěná mozaika není pouhým obkladem, ale designovým skvostem každého interiéru.

Profesionální pokládka a renovace parket : Labuda a Stachura

V případě zájmu
nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Pole označená (*) jsou povinná.